Quantcast

دانلود رایگان: پروژه واقعی تهیه صورتهای مالی

دانلود رایگان: پروژه واقعی تهیه صورتهای مالی

جلسه

به نام خدا و سلام

شاید یکی از مهمترین عوامل در تهیه و تنظیم اظهارنامه مالیاتی و مالی ، مبحث تهیه صورتهای مالی اساسی است . شما به عنوان مجری بخش مالی باید بتوانید به بهترین نحو ممکن فضای اظهارنامه را برای مجموعه خود ترسیم کنید و این امکان با تسلط بر تنظیم حرفه ای صورتهای مالی امکان پذیر خواهد بود . در دوره تهیه صورتهای مالی که توسط دیاکو برگزار می شود اصل تمرکز تدریس راهکارهای رسیدن به مدل های مختلف صورتهای مالی است . از این رو ما یک مدل کاملا واقعی را که قبلا تهیه شده است را در اختیار شما می گذاریم تا بتوانید تسلط خودتان را ارزیابی کنید .

 

ابتدا پروزه زیر را بطور کامل دانلود کنید و اگر پس از بررسی به این نتیجه رسیدید که خیلی قدرت آنالیز حل مسئله را ندارید، می توانید درخواست خود مبنی بر شرکت در کلاس صورتهای مالی از طریق لینک زیر اعلام کنید .

دانلود رایگان پروزه صورتهای مالی 

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...

Addurl.nu
Web Analytics <meta property="og:title" content="موسسه حسابداری و حسابرسی دیاکو"> <meta property="og:description" content="موسسه دیاکو در راستای کمک به شرکتها در جهت تحقق اهداف تشکیل و رسالت خود را تا امروز به نحو مطلوب ادا نموده است و خدمات مالی و حسابداری را با هدف ارتقاء کیفیت خدمات مالی و جلب رضایت مشتریان ارائه می‌کند. "> <meta property="og:site_name" content="Iran StopSpam"> <meta property="og:image" content="http://stopspam.ir/styles/img/ss.png" />