Quantcast

خدمات مالی و حسابداری دیاکو

خدمات مالی و حسابداری دیاکو
موسسه حسابداری دیاکو موسسه ای حسابداری با پیشینه عالی اقدامات خود را زمینه خدمات حسابداری وخدمات حسابرسی در تهران واقصی نقاط کشور با تیم زبده و ورزیده به شرح زیر اعلام میدارد:
 
تحریر دفاتر قانونی بصورت استاندارد :
این موضوع صرفا به دفاتر شما مرتبط نیست . بدین مفهوم که دفتر نوشتن بخشی از یک فرآیندی است که به اظهارنامه وگزارشات مالی ختم می شود و ممکن است به علی الراس شدن دفاتر نیز بینجامد بنابراین قضاوت و نظر ممیز مالیاتی مد نظر است واز قبول تا رد دفاتر بنا به میزان مستندات اسناد حسابداری شما می تواند تغییر یابد و بهتراست دفاتر توسط افراد خبره حسابداری تحریر گردد تا از جرائم احتمالی جلوگیری گردد.
 
اجرای سیستم مالی بهای تمام شده :
سیستم سنتی حسابداری ، نمی تواند بین مصرف منابع و نتایج به دست آمده به صورت مستقیم یا غیرمستقیم ارتباط برقرار کند و تنها به جمع آوری هزینه ها می پردازد. اکثر مدیران نیز به همین دیدگاه عادت دارند و تنها به جمع هزینه های دستگاه در هریک از طبقه های مواد هزینه ای توجه می کنند و سیستم حسابداری نیز که در همین جهت شکل گرفته است موجب تقویت دیدگاه این گونه مدیران می شود. زمانی که اطلاعات حسابداری نه تنها از منظر منابع صرف شده بلکه از نگاه خروجی ها و نتایج به دست آمده یعنی هزینه فعالیتها، هزینه فرایندهای درون فعالیتها، و هزینه واحد خروجی (محصول) و هزینه نتایج حاصل از خروجی ها ، در اختیار مدیران  قرار گیرد، مبنای معتبرتری برای تصمیم گیری در اختیار خواهند داشت. به طورکلی اجرای سیستم مالی قیمت تمام شده یک ابزار قدرتمند مدیریتی برای افزایش کارایی و اثر بخشی و در نهایت بهره وری سازمانی است.
 
حسابداری اسناد بهم ریخته ومعوقه
بعضا شرکتها و موسسات متاسفانه یا برای کارهای حسابداری خود، حسابدار نداشته و یا در انجام عملیات حسابداری خود سهل انگاری نموده و اطلاعات مالی و حسابداری خود را به موقع و به روز و برابر قوانین حسابداری و دفتر نویسی نه به صورت دستی و نه به صورت نرم افزاری انجام نداده و باعث پراکندگی اطلاعات و تلنبار شدن آنها به صورت نامنظم شده اند– به صورتی که هیچگونه گزارش صحیحی نمی توان از آنها استخراج نموداساس کارتیم مالی موسسه ،بروز رسانی اطلاعات حسابداری عقب مانده شرکتها و موسسات در نرم افزار است که ابتدا تمامی اطلاعات مالی و حسابداری را به همان صورت فله ای که در کارتن و یا زونکن و یا گونی !!موجوداست و به صورت بسیار نامنظم ( درهم ) و به هم ریخته و مخلوط است را بصورت مرتب ثبت اسناد نموده و درنهایت گزارشات صحیح ودقیق مورد نیاز را ارائه مینماید.
حسابداری جهت حل اختلاف شرکا
شکل گیری تضاد منافع و اختلاف در سازمان ها و گروه های کاری امری طبیعی است. همچنین برخورد صحیح و علمی مدیران در مراحل مختلف شروع اختلاف تا پایان آن می تواند از بروز بحران و از هم پاشیدگی بنگاه ها و فعالیت های اقتصادی جلوگیری نماید.شرکت ها و مؤسسات که هدف فعالیت آن ها تأمین نیاز اعضاء و اداره امور آن ها به صورت مشارکت اعضاء است، علی رغم شیوه مدیریت حاکم بر فعالیت آن ها به علت بروز تعارض در منافع بین اعضاء و مدیران،‏ با اختلافات داخلی مواجه می گردند.که عمدتا این اختلافات ریشه در موارد مالی و حسابداری دارند. این تعارضات سبب ایجاد خسارات مادی برای طرفین اختلاف،‏ولطمه به حیثیت معنوی شرکتها به عنوان مؤسسات اقتصادی و اجتماعی معتبر میشود . بنابراین در راستای حل اختلاف شرکا استفاده از متخصصین مالی که ذینفع موضوع نبوده،امری اجتناب ناپذیر است.
 
آموزش حسابداری پرسنل شرکتها
حیات سازمان تا حدود زیادی بستگی به مهارت ها و آگاهی های عمومی و تخصصی نیروی انسانی آن دارد. هر چه این زمینه ها به روز و بهینه باشد، قابلیت سازگاری سازمان با محیط متغیر نیز بیشتر  می شود. لذا آموزش و توسعه منابع انسانی نه تنها در ایجاد دانش و مهارت ویژه در کارکنان نقش بسزایی دارد ، بلکه باعث می شود تا افراد در ارتقاء سطح کارآیی و اثربخشی سازمان  مشارکت بیشتری نمایند و خود را با فشارهای متغیر محیطی وفق دهند. تغییرات در تکنولوژی به عنوان عامل دگرگونی در سازمانها، می تواند تغییر کلی در مهارتها و دانش سازمانی ایجاد نماید. بنابراین آموزش مستمر و منطبق با واقعیات و شرایط زمانی و مکانی، حائز اهمیت و ضرورت فوق العاده است .در این میان آموزش حسابداری پرسنل وآشنا نمودن ایشان با روشهای جدیدحسابداری ،قوانین و بخشنامه های صادره سازمانهای دولتی  برای شرکتها و آخرین ابزار تکنولوژی در حسابداری ،لازم وضروری بنظر میرسد.
 
پلاک کوبی اموال و دارائیهای ثابت
حفظ اموال شرکتها در تمام دوران ها ازجمله مواردی بوده است که در سازمان ها و ادارات برای آن حساسیت های زیادی قائل بوده اند با توجه به حجم بالای اموال در شرکتهاوموسسات، امکان نگهداری آمار و اطلاعات واموال‌ گردانی در آن بسیار دشوار و گاه غیر ممکن است و بعضا زمان اموال ‌گردانی مغایرت‌های بی‌شماری به چشم می‌خورد که آن کاری طاقت‌ فرسا و پرزحمت خواهد بود . پلاک کوبی اموال ودارایی های ثابت با کدینگ مناسب ، این امکان را برای حسابداران و مدیران مالی فراهم می آورد تا با استفاده از گزارشات مربوطه به پیگیری عملیات ها و فرایند های انجام شده برای هر دارایی ثابت سازمان بپردازند.
 
فروش وراه اندازی سیستم های مالی
استفاده از نرم افزار حسابداری در هر سازمان و کسب و کار منافع زیادی را برای آن سازمان به همراه دارد که در زیر به برخی از آن ها به صورت تیتر وار اشاره می شود.
انسجام و یکپارچگی اطلاعات. استاندارد سازی و جلوگیری از تکرار داده ها. کاهش اشتباهات انسانی. افزایش دقت و سرعت در تهیه گزارشات. (دفاتر،ترازنامه ها و…)
امکان تصمیم گیری سریع با تکیه بر گزارشات دقیق و به موقع. سرعت بالا در دسترسی به اطلاعات از جمله اطلاعات حسابداری. چابک شدن سازمان و کاهش هزینه ها. افزایش توان کاری با توجه به کوتاهتر و روانتر شدن فرآیندها. افزایش بهره وری و درپی آن سود آوری بیشتر .اما انتخاب یک نرم افزار مالی کار را حل نمیکندبلکه انتخاب نرم افزار با توجه به نوع فعالیت وسیاستهای آن بایستی بامشورت مشاور مالی خبره انجام شود.
- استقرارسیستم وبرنامه ریزی امورمالی
-  استقرار وتبـدیل سـیستم دستی به مـکانیزه
- تهیه و تنظیم صورتهای مالی جهت اخذوام بانکی
- رفع مغایرات حسابهاواصلاح حساب سالـهای قبل
- مدیریت مالی بصورت تمام وقت،نیمه وقـت،پـروژه ای
- مشاوره مالی ومالیاتی بصورت تمام وقت،نیمه وقت،پروژه ای
- حسابداری تولیدی ،پیمانکاری،بازرگانی ،خدماتی ،آموزشی ،درمانی

موسسه حسابداری و حسابرسی دیاکو

تلفن :86025934-021

همراه :09127947596 عامری

آدرس : خیابان شریعتی خیابان ملک پلاک 39

ایمیل : diakoacc@gmail.com

ادامه ی مطلب ...

برای دسترسی به ادامه ی مطلب، باید عضو سایت بشوید. اگر قبلا در سایت عضو شده اید، برای ورود به سایت اینجا کلیک کنید.
هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...

Addurl.nu
Web Analytics <meta property="og:title" content="موسسه حسابداری و حسابرسی دیاکو"> <meta property="og:description" content="موسسه دیاکو در راستای کمک به شرکتها در جهت تحقق اهداف تشکیل و رسالت خود را تا امروز به نحو مطلوب ادا نموده است و خدمات مالی و حسابداری را با هدف ارتقاء کیفیت خدمات مالی و جلب رضایت مشتریان ارائه می‌کند. "> <meta property="og:site_name" content="Iran StopSpam"> <meta property="og:image" content="http://stopspam.ir/styles/img/ss.png" />