Quantcast

حسابداری اسناد تجاری ( سفته)

حسابداری اسناد تجاری ( سفته)

 

حسابداری اسناد تجاری ( سفته)Reviewed by مریم قنبری on Nov 16Rating: 3.5حسابداری اسناد تجاری ( سفته)سلام کاربران عزیز اسنادی که در قانون تجارت از آن ها نام برده شده است عبارتند از: چک، سفته و برات که این اسناد قسمتی از مطالبات شرکت را شامل می شود. سر رسید اسناد دریافتنی معولا کمتر از یکسال است و اگر بیش از آن باشد جزء سرفصل اسناد دریافتنی بلندمدت طبقه بندی می شوند. سفته به موجب ماده 307 قانون تجارت ایران « فته طلب ( سفته) سندی است که به موجب آن امضاء کننده تعهد می کند مبلغی را در موعد معین یا عندالمطالبه در وجه حامل یا شخص معین و یا به حواله کرد آن شخص کارسازی نماید»

حسابداری اسناد تجاری ( سفته)

سلام کاربران عزیز و محترم

اسنادی که در قانون تجارت از آن ها نام برده شده است عبارتند از: چک و سفته و برات  که این اسناد قسمتی از مطالبات شرکت را شامل می شود. سر رسید اسناد دریافتنی معولا کمتر از یک سال است و اگر بیش از آن باشد جزء سرفصل اسناد دریافتنی بلندمدت طبقه بندی می شوند.

ادامه ی مطلب ...

برای دسترسی به ادامه ی مطلب، باید عضو سایت بشوید. اگر قبلا در سایت عضو شده اید، برای ورود به سایت اینجا کلیک کنید.
هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...

Addurl.nu
Web Analytics <meta property="og:title" content="موسسه حسابداری و حسابرسی دیاکو"> <meta property="og:description" content="موسسه دیاکو در راستای کمک به شرکتها در جهت تحقق اهداف تشکیل و رسالت خود را تا امروز به نحو مطلوب ادا نموده است و خدمات مالی و حسابداری را با هدف ارتقاء کیفیت خدمات مالی و جلب رضایت مشتریان ارائه می‌کند. "> <meta property="og:site_name" content="Iran StopSpam"> <meta property="og:image" content="http://stopspam.ir/styles/img/ss.png" />